Bize Ulaşın : (0232) 265 26 60 / (0232) 264 99 50

Sİm Büro Mobİlya KİMDİR ''

İzmir'de 1998 senesinde hizmete başlayan firmamız bir çok marka ve kendi imalatlarımızla günümüze kadar %100 müşteri memnuniyeti odaklı sizlere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Neden Sİm Büro ''

Çağdaş teknolojinin tüm imkanlarından faydalanan bilgili ve bilinçli mobilya tasarımcı ve üreticileriyle, mobilya çeşit ve dizaynında, zengin ürün yelpazesine kavuşturduğumuz SİM BÜRO MOBİLYA, ürün yelpazemizi kendi imalatlarımız ilede destekliyip kaliteli ve herkese, her keseye hitap eden fiyatları ile mekanlarınıza uygun, düzenli, şık ferah ve kullanışlı uygulamalarla SİM BÜRO MOBİLYA olarak sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz.

Firmamız günümüze kadar almış olduğu tüm projeleri başarıyla sonuçlandırarak,taahütlerini zamanında yerine getirerek ve müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutarak hizmet vermektedir. Firmamız showroomlarımızda sergilediğimiz tüm ürünlerimiz ile tasarım konusundaki uzmanlığını ortaya koymaktadır.

Hizmet anlayışımız sadece ofislerde sınırlı kalmayıp, bir çok sektörde ki kurumlara çözüm olmaktadır. Hastaneler, okullar, üniversiteler, devlet kurumları, oteller, dershaneler, öğrenci yurtları gibi bir çok sektördeki kurumlara hizmet vermektedir.

Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktayız.

15 yılı aşkın süredir kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

SİM BÜRO MOBİLYA yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.